در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
نمايندگي تعميرات فريجيدر
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :محيا يوسفي
تاريخ: ۲۱ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۴۶:۲۴

 

 

نام تجاري فريجيدر داراي تاريخچه طولاني است كه در سال 1916 به وقوع پيوست، زماني كه بنيانگذاران آن اولين يخچال را اختراع كرد. فريجيدر تا به حال تبديل به يك آيكون آمريكايي توليد كننده انواع لوازم خانگي، از جمله ماشين لباسشويي شده است.نمايندگي فريجيدر را مي توان در اكثر كشورها يافت. فريجيدر طيف وسيعي از ماشين هاي لباسشويي را توليد مي كند، از 400 دلار براي مدل هاي بارگذاري بالا تا حدود 1000 دلار براي مدل هاي بارگذاري از جلو متغير مي باشد.مجموعه اي از ماشين هاي لباسشويي فريجيدر شامل خطوط توليد Gallery، Frigidaire و Affinity است. خط توليد پرچمدار فريجيدر، سري Affinity است.1،000 دلار براي سري هاي گل سرسبد اين شركت در مقايسه با برخي از پيشنهادات رقيب، كه به راحتي به 2000 دلار مي رسد، نسبتا كم است.فريجيدر داراي سبك و داراي ماشين آلات جذابي است اكثر ماشين هاي لباسشويي در رنگ هاي مختلف مانند كلاسيك سياه يا سفيد و رنگ هاي پرطرفدار مانند آبي و قرمز در دسترس هستند.در اين قيمت ها، ماشين هاي لباسشويي فريجيدر معمولا از چند نظر از جمله ظرفيت و صدا عملكرد ضعيفي دارند.امتياز بندي ماشين لباسشويي با نام تجاري: فريجيدرامتياز رضايت كلي: 3 از 5امتياز عملكرد عملياتي: 3 از 5امتياز ظاهر طراحي و احساس: 3 از 5امتيازات عملياتي: 3 از 5امتياز سهولت استفاده : 3 از 5امتياز گارانتي: 3 از 5

 

قيمت: 4 از 5

ارزش كلي: 3 از 5 (ميانگين)

نقاط قوت ماشين لباسشويي فريجيدر

1) قيمت: حتي در بالاترين نقطه قيمت فريجيدر، هنوز هم كمتر از ساير مدل هاي ماشين لباسشويي توليد شده مي باشد. شما چيزي را كه براي آن پرداخت مي كنيد به دست مي آوريد و در مورد فريجيدر اين به طور كلي چيز بدي نيست.

2) ظاهر كلي: براي برخي، ظاهر و احساس ماشين لباسشويي يك عامل مهم است و باعث مي شود فريجيدر برخي از دستگاه هاي خود را با طراحي فوق العاده جذاب توليد كند. گزينه هاي رنگ چندگانه براي اكثر ماشين هاي لباسشويي همچنين به جلب نظر مشتريان از ديدگاه سبك و ظاهر كمك مي كنند.

يك ظاهر طراحي شده نيز به سهولت استفاده از كنترل گرها كمك مي كند، كه به شما اجازه مي دهد تا به سرعت و به طور مستقيم بيدار و با آن شروع به كار كنيد.

3) تعداد زياد چرخه: بيشتر ماشين هاي شستشوي فريجيدر در حدود 7 دوره شستشو براي اندازه بارهاي مختلف و بارهاي خيس انجام مي دهند. اكثر آنها همچنين 15 گزينه شستشو را ارائه مي دهند، از جمله صرفه جويي در انرژي براي كمك به كاهش هزينه هاي عملياتي.

برخي از مدل هاي ماشين لباسشويي فريجيدر همچنين يك چرخه شستشوي 25 دقيقه اي فوق العاده سريع را براي بارهاي كوچك تر ارائه مي دهند. اين يكي از چرخه هاي سريع ما در بازار است.

4) ماشين هاي ساده: انتظار نداشته باشيد ماشين هاي لباسشويي فريجيدر همه جديدترين ويژگي هاي buzz word را داشته باشند، از جمله بخار و غيره. آنها تمايل به ساخت ماشين هاي ساده تر دارند كه به خوبي كار كنند. ماشين لباسشويي آنها به طور كلي تميز و قابل اعتماد هستند.

5) كارآيي: بيشتر ماشين هاي لباسشويي فريجيدر رتبه Energy Star را دارند و داراي چرخه هايي هستند كه از آب كم يا دماي پايين تر براي لباس هاي كم مصرف استفاده مي كنند. اين ويژگي ها ثابت خواهد كرد كه انرژي و هزينه هاي مرتبط با آن را در طول عمر دستگاه صرفه جويي مي كنيد.

6) بررسي هاي عالي: با توجه به بررسي نظرات كاربران، فريجيدر به طور كلي عالي است و اكثر آنها يك ماشين لباسشويي فريجيدر را به يك دوست توصيه مي كنند. اكثر نظرات كاربران در مورد طرفداران بسياري از گزينه هاي قابل تنظيم، تميز كردن سازگار، كارايي انرژي و ماشين هايي كه در طول حلقه هاي چرخشي نهايي، رطوبت زيادي را رفع مي كنند، اشاره مي كنند.

نتيجه:

اگر شما علاقه مند به استفاده از ماشين هاي لباسشويي با سطح بازدهي مناسب انرژي هستيد، تنظيمات قابل تنظيم است و به راحتي فريجيدر ممكن است انتخاب مناسب براي شما باشد.

در زمان تعمير ماشين لباسشويي فريجيدر ، تماس با نمايندگي هاي اين شركت مناسب ترين راه مي باشد.

اگر خانواده اي بزرگ داريد كه تقاضاي بارگذاري سنگين دارند، ممكن است بهتر باشد گزينه هاي ديگر را جستجو كنيد. به ياد داشته باشيد كه اين نظرات فقط مشاهدات از نام تجاري فريجيدر هستند.

موضوع:
برچسب‌ها: تعمير ماشين لباسشويي،

نويسنده :محيا يوسفي
تاريخ: ۱۷ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۱۱:۴۴

تعمير ماشين ظرفشويي فريجيدر

بسياري از مردم محصولات فريجيدر را بدليل شهرت آن به عنوان يك محصول قابل اطمينان، انتخاب كرده اند. چرا ماشين ظرفشويي فريجيدر شما خراب ميشود؟ و به تعمير نياز پيدا ميكند. ناگهان از كار ايستاده و يا فنجان ها و ظرف ها را كثيف و با لكه باقي ميگذارد و يا اصلا روشن نمي شود. راه حل چيست؟ ميتوانيد يك محصول جديد خريداري نماييد، اما در بيشتر موارد بهترين روش استفاده از خدمات تعمير ماشين ظرفشويي فريجيدر ميباشد! تيم ما با تعمير تعداد زيادي از مدل هاي ماشين ظرفشويي از جمله، فريجيدر آشنا هستند. ما نام تجاري شما را مي شناسيم و در سطح متمايز از هر نام تجاري ديگري نسبت به تعمير لوازم منزل شما عمل ميكنيم. شما مي توانيد به ما در مورد هر مسئله اي در خصوص تعمير ماشين هاي ظرفشويي فريجيدر تكيه كنيد. همچنين نمايندگي تعمير يخچال فريجيدر و نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي فريجيدر را دارا مي باشيم.


نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي فريجيدر با شهرت خود در عملكرد و خدمات با كيفيت مي توانند به شما كمك كنند لوازم خود را مجدد به كارآيي ايده آل برسانيد. فريجيدر يك نام تجاري است. در واقع، اين احتمالا به همين دليل است كه شما اين نام تجاري را براي ماشين لباسشويي و خشك كن خود انتخاب كرده ايد! چه اتفاقي مي افتد زماني كه ماشين لباسشويي فريجيدر قابل اعتماد شما خراب شود؟ و نياز به تعمير داشته باشد. در ابتدا شما ممكن است بترسيد و شروع به تحقيق در مورد قيمت ماشين لباسشويي يا خشك كن جديد كنيد. با اين حال، ما يك پيشنهاد جايگزين براي شما داريم: خدمات سرويس تعمير ماشين لباسشويي فريجيدر به شما هموطنان گرامي كمك خواهد كرد كه چگونه تعمير ماشين لباسشويي ممكن است در بلند مدت براي شما سودمند باشد. همچنين نمايندگي تعمير يخچال فريجيدر و نمايندگي تعمير ماشين ظرفشويي فريجيدر را دارا مي باشيم.


يخچال ها مخصوصاٌ آنهايي كه تحت نام تجاري فريجيدر هستند، به گونه اي طراحي شده اند تا محكم و با دوام باشند. از اين رو يخچال ها فوق العاده گران هستند و تعداد كمي از مردم توانايي خريد يخچال جديد را در صورت خرابي دارند. اين جايي است كه تعمير يخچال خراب شده، واقعا ميتواند مفيد باشد. اگر يخچال شما مشكلات جديدي دارد، هميشه ميتوانيد از مشورت و ياري متخصصان تعمير يخچال بخصوص يخچال فريجيدر بهره مند شويد. وقتي يخچال شما خراب شد، ما مي توانيم دوباره آن را تعمير كنيم. تقريبا همه كساني كه خانه دارند، داراي يخچال و فريزر هستند، تقريبا كمتر احتمال دارد و شايد غيرممكن باشد كه در خانه اي يخچال وجود نداشته باشد! هنگامي كه شما نياز به يك تكنسين حرفه اي براي تعمير يخچال فريجيدر پيدا كرديد، صبر كنيد و با نمايندگي تماس بگيريد. ما تيم حرفه اي خود را براي خدمات تعمير يخچال فريجيدر در تهران و اطراف تهران ارائه داده ايم. امروز با ما تماس بگيريد تا در مورد آنچه كه ما براي شما انجام مي دهيم بيشتر بدانيد و تضمين ميكنيم كه با بهره گيري از نيروهاي متخصص، خدمات لازم را جهت تعمير يخچال شما ارائه مي دهيم.همچنين نمايندگي تعمير ماشين ظرفشويي فريجيدر و نمايندگي تعمير ماشين لباسشويي فريجيدر را دارا مي باشيم.

موضوع:
برچسب‌ها: نمايندگي فريجيدر،

نويسنده :محيا يوسفي
تاريخ: ۱۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۵۵:۱۳


يكي از بدترين سناريوهاي ممكن را تصور كنيد. اگر شما مانند بسياري از مردم هستيد، ممكن است يكي از لوازم خانگي شما خراب شود و شما پول براي تعمير آن يا اينكه كسي را استخدام نكنيد تا آن را براي شما تعمير كند، نداريد.يكي از آن لوازمي كه دوست نداريد خراب شود، يخچال مورد علاقه ي شما است.

 

 

اگر مي خواهيد هوشمندانه فكر كنيد و از پيش به آينده بيانديشيد، به جاي درست آمده ايد! راه هاي زيادي وجود دارد كه شما مي توانيد يخچال و فريزر خود را با اقداماتي از قبيل تميز كردن و نگهداري به طور منظم از آسيب هاي ممكن محافظت كنيد.

در اينصورت هيچ دليلي براي صرفه جويي بيشتر در تعمير يخچال وجود نخواهد داشت.

براي كسب اطلاعات بيشتر مطلب زير را بخوانيد تا ببينيد كه چگونه كارشان را در خصوص صرفه جويي در هزينه شما انجام مي دهند.

1. يخچال خود را در دماي مناسب تنظيم كنيد.

اگر يخچال خود را به دماي پايين تر از مطلوب تنظيم كنيد، خواهيد ديد دستگاه شما سخت تر از حالت معمولي كار مي كند تا اين دماي پايين را حفظ كند.

اين اتفاق باعث مي شود كه يخچال شما پس از مدت كوتاهي خراب شود و طول عمر آن كمتر شود. شما مي توانيد اين مشكل را با تنظيم يخچال و فريزر خود در دماي گرم تر حل كنيد و يخچالي با طول عمر بيشتر داشته باشيد.

به علاوه، در صورتي كه يخچال شما به سختي كار نكند، مي توانيد مقادير زيادي را در قبض هاي برق خود ذخيره كنيد. 37 درجه را امتحان كنيد، زيرا دماي مطلوب براي صرفه جويي در هزينه و صرفه جويي در هزينه هاي تعميرات آينده است.

2. سيم پيچ هاي خنك كننده را تميز نگه داريد.

يكي از دلايل اصلي كه از خنك كردن فضاي داخلي يخچال شما جلوگيري مي كند، كثيف بودن سيم پيچ هاي خنك كننده است.

با گذشت زمان، اين سيم پيچ ها مي توانند با خاك و ساير گردوغبار محل پوشيده شوند كه موجب مي شود تا آنها كارآيي لازم را نداشته باشند. وقتي اين اتفاق مي افتد، كمپرسور شما خيلي داغ مي شود.

ايده خوبي است كه به طور منظم اين سيم پيچ ها در پايين يا عقب يخچال خود را با استفاده از جاروبرقي دستي تميز كنيد. اگر اين كار را به طور منظم انجام دهيد، يخچال شما سالها براي شما كار خواهد كرد!

3. فريزر خود را پر نگه داريد.

اگر در يخچال خود يك فريزر داشته باشيد، ايده خوبي است كه فريزر را در هر لحظه از زمان، پر از غذاهاي يخ زده نگه داريد. اين باعث مي شود فريزر شما درجه حرارت مطلوب را حفظ كند.

هر چه هواي كمتري در فريزر شما باشد، فريزر شما كارآيي بهتري خواهد داشت و به تعمير كمتري در آينده نياز پيدا خواهيد كرد.

4. هرگز درب را باز نگذاريد.

همانطور كه بايد بدانيد وقتي كه درب هاي يخچال را باز نگه مي داريد، هواي گرم از آشپزخانه شما به درون يخچال و هواي سرد از طريق درب باز خارج مي شود. وقتي اين اتفاق مي افتد، كمپرسور بايد هواي گرم را كه اكنون فضاي يخچال را اشغال كرده است خنك كند.

اگر اين كار را اغلب به طور منظم انجام دهيد، اين امر باعث مي شود كه كمپرسورهاي شما بسيار سخت تر از حد معمول كار كنند و اين باعث مي شود كه احتمال پرداخت هزينه تعميرات در آينده براي شما افزايش يابد.

5. غذاي گرم را داخل يخچال قرار ندهيد.

هميشه يك ايده خوب است كه قبل از قرار دادن غذا در يخچال، آن را به اندازه سرد كنيد. هر بار كه غذاي گرم را به يخچال اضافه مي كنيد، به هواي گرم بيشتري در يخچال اضافه مي شود و باعث مي شود كه كار براي كمپرسور سخت تر شود، همانطور كه در آخرين مرحله توضيح داده شد.

اين كار زمان بيشتري را به كمپرسور تحميل مي كند و به دليل كار سخت تر، استفاده از برق بيشتر شده و امكان خرابي دستگاه را افزايش مي دهد.

اگر ميخواهيد يخچال فريجيدر براي سالهاي زيادي براي شما كار كند ، اطمينان حاصل كنيد كه اين نكات را رعايت كنيد. زماني كه مجبور به پرداخت هزينه هاي بالاي تعميرات نيستيد، اين كار را نكنيد!

جهت تعمير يخچال فريجيدر بر روي كلمه كليك كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: يخچال فريزر،

[ ۱ ]